Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Njësi kontrolluese Honeywell Evohome Touch WiFi ATC928G3026

Kodi i produktit:
192514
EAN:
5025121381109
Fokus:
Njësi kontrolli
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ATC928G3026
Lansuar:
14 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

279.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell Evohome është sistem kontrolli, që mund të menaxhojë deri në 12 zona të pavarura të ngrohjes dhe cisternën e brendshme me ujë të nxehtë. Pajisja ka një ekran të madh touchscreen me ngjyra, lidhje WiFi dhe mund të kontrollohet përmes aplikacionit që mund të shkarkohet online dhe të përdoret në telefonin apo tabletin tuaj gjithashtu ju kurseni dhe ngrohni shtëpinë tuaj duke e mbajtur temperaturën e njëjtë në secilën dhomë. Ky është një sistem konvencional i ngrohjes i kombinuar me bojler standard si dhe ka një bateri rezervë në rast të dëmtimit të sistemit energjetik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025121381109
Fokus:
Njësi kontrolli
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ATC928G3026
Lansuar:
14 Qershor 2016
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE