Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Pajisje për streaming Elgato Stream Deck

Kodi i produktit:
229607
EAN:
4260195391437
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
10GAA9901
Lansuar:
2. 2. 2018
Prodhuesi:
Elgato

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
196.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ju krijoni përmbajtje cilësore, të mbështetura nga pajisjet më të mira në planet. Por ju doni të bëni më shumë. Me Deck Stream ju mund të përdorni gjenin tuaj krijues dhe transmetoni nëpër Twitch dhe YouTube. E gjithë kjo ndërsa përqendroheni në atë që ka më së shumti rëndësi: audiencën tuaj. 15 çelësa LCD janë të gatshëm për të realizuar veprime të pakufizuara pa qenë e nevojshme të hartëzoni dhe mbani mend tastet kryesore. Kontrolli prekës me një prekje ju lejon të ndërroni skena, të lansoni media, të rregulloni tingullin dhe shumë më tepër, ndërsa një përgjigje vizuale konfirmon çdo komandë tuajën. Elgato Game Capture, OBS, Twitch, Twitter, TipeeeStream, XSplit, YouTube, Mixer, dhe më shumë - Stream Deck integron mjetet tuaja dhe automatikisht zbulon skenat, mediat dhe burimet tuaja audio, duke ju lejuar t'i kontrolloni ato me një shtypje të shpejtë të tastit. Përdorni Stream Deck për të përmirësuar pamjet në ekranin tuaj me GIF, imazhe, video dhe këngë audio. Ndërsa jeni aty, përdorni gjithashtu për të përmirësuar transmetimin tuaj me grafikat tuaja kur filloni dhe mbaroni një transmetim. Mundësitë tuaja janë të pafundme, kështu që zbuloni dhe eksperimentoni. Ky është një mjet i kontrollit të përmbajtjes për transmetim. Përdor USB 2.0 për lidhje me kompjuter. Paketa përfshin mbajtëse të rregullueshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4260195391437
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
10GAA9901
Lansuar:
2. 2. 2018
Prodhuesi:
Elgato
Ueb-i i prodhuesit:
Elgato.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE