Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rregullues për temperaturë uji Danfoss Link HC10, 014G0100, i bardhë

Kodi i produktit:
221117
Fokus:
Ngrohje

Si të porosisim në Gjirafa50?

585.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Danfoss Link HC10 kontrollon sistemet e nxehta të ngrohjes në dysheme të ujit. Sistemi ofron një gamë të gjerë karakteristikash të avancuara për rehati optimale dhe kursim të energjisë me kontrollin e temperaturës së dhomës. Aksesorë për sistemin e ngrohjes Danfoss Home Link. Kontrolluesi i ujit të nxehtë me valë. Komunikimi me dy drejtime pa tel në brezin 868 MHz. Dalje NO ose NC (vendosur në mënyrë qendrore për të gjitha daljet). 24V daljet me mbrojtje të qarkut të shkurtër, tregues LED për secilin kanal. Shtojcë e lehtë e llojeve të ndryshme të kabllove, lehtësim i tendosjes. Kontrolli me dy gjendje (On / Off) ose PWM. Vetë-diagnostifikimi me raportimin e gabimeve. Dy dalje potenciale pa kontroll për pompat dhe kaldaja. Modaliteti i ngrohjes / ftohjes dhe i pranisë / mungesës

Vlerësimet

Detajet teknike

Fokus:
Ngrohje

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE