Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telekomandë SMART e dritave Philips Hue Bridge 2.0, Apple Homekit

Kodi i produktit:
228857
EAN:
8718696511800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
929001180601
Lansuar:
12. 1. 2018
Prodhuesi:
Philips

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Philips Hue është sistemi juaj personal i ndriqimit që iu mundëson të kontrolloni dritën dhe të krijoni atmosferën e duhur pë çdo moment. Gjithçka është e mundur me Philips Hue smart home, me të ju mund të kontrolloni ndriçimin e shtëpisë përmes telefonit smart, tabletit ose thjeshtë me zërin tuaj. Do të duket se jeni në shtëpi edhe kur nuk jeni. Baza e tërë sistemit Philips Hue është Philips Hue Bridge sepse aty ndodhin të gjitha operacionet. Kjo telekomandë SMART e dritave Philips Hue Bridge 2.0, është një nga aksesorët e shumtë që ofron sistemi Philips Hue. Me këtë telekomandë mund të lidhni deri në 50 drita dhe mund të keni deri 12 kontrolle. Pajisja funksionon me anë të Wi-Fi-së dhe përshtatet me teknologjinë Apple HomeKit. Pakoja përmban Hue Bridge, një kabllo për Ethernet dhe një adapter.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718696511800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
929001180601
Lansuar:
12. 1. 2018
Prodhuesi:
Philips
Protokol:
Apple HomeKit
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE