Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telekomandë SMART e dritave Philips Hue Tap

Kodi i produktit:
228858
EAN:
8718696743133
Fokus:
Ndezje/fikje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
929001115262
Lansuar:
12. 1. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Philips Hue është sistemi juaj personal i ndriqimit që iu mundëson të kontrolloni dritën dhe të krijoni atmosferën e duhur pë çdo moment. Gjithçka është e mundur me Philips Hue smart home, sepse me të ju mund të kontrolloni ndriçimin e shtëpisë përmes telefonit smart, tabletit ose thjeshtë me zërin tuaj. Do të duket se jeni në shtëpi edhe kur nuk jeni. Baza e tërë sistemit Philips Hue është Philips Hue Bridge sepse aty ndodhin të gjitha operacionet. Kjo telekomandë SMART e dritave Philips Hue Tap, është një nga aksesorët e shumtë që ofron sistemi Philips Hue. Me këtë telekomandë mund të vendosni deri në 4 lloje të ndriçimit: një që e krijoni vetë, një të krijuar nga Philips ose thjeshtë programojeni butonin që t'i fikë të gjitha dritat. Kjo varet nga ju. Telekomandën Philips Hue Tap mund t'a vendosni kudo që dëshironi madje edhe në mur, pastaj kurdo që iu nevojitet mund t'a hiqni pjesën ku janë të vendosur butonat dhe t'a përdorni si telekomandë. Avantazh tjetër i kësaj pajisje është fakti se nuk ka nevojë për bateri pasi që përdorë energji kinetike dhe mbushet thjeshtë nga prekja juaj .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718696743133
Fokus:
Ndezje/fikje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
929001115262
Lansuar:
12. 1. 2018
Prodhuesi:
Philips
Protokol:
Zigbee
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE