Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Termometër Danfoss Home link BR, 014G0272 për bojler

Kodi i produktit:
221118
Fokus:
Ngrohje

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Danfoss Link BR është një njësi pa tel që punon me Danfoss Link (Living) dhe Danfoss Link CC. Përdoret për ndezjen dhe fikjen e burimit të nxehtësisë.Danfoss Link BR mbyll burimin e nxehtësisë (bojler / pompë ngrohëse) nëse merr informacion nga njësia qendrore se nuk ka kërkesë për ngrohje në asnjë dhomë. Në anën tjetër, nëse ka një kërkesë për ngrohje në një dhomë (zonë), Danfoss Link CC dërgon një sinjal për Danfoss Link BR për të aktivizuar burimin e nxehtësisë. Jini të informuar 24/7 Boileri rele Danfoss Link BR. Furnizimi me energji 230 V / 50 Hz. Rryma max. e konektorit 3 A (ngarkesa resistive), 1 A (ngarkesa induktive). Konsumi i energjisë me fuqi 1,6W. Distanca në ndërtesat normale max. 30 m. Shkalla e mbrojtjes IP 40. Dimensionet 84 x 84 x 30 mm. Çaktivizon gjenerimin e nxehtësisë. Dërgon një sinjal për të ndezur burimin e nxehtësisë. Kushti është se burimi i nxehtësisë është i pajisur me një hyrje pa potencial për kalim të jashtëm.

Vlerësimet

Detajet teknike

Fokus:
Ngrohje

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE