Termometër Danfoss Home link BR, 014G0272 për bojler

Kodi i produktit:
221118
Fokus:
Ngrohje

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Detajet teknike

Fokus:
Ngrohje

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE