Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Termostat Danfoss ECtemp Smart. WiFi, 088L1140, i bardhë

Kodi i produktit:
221121
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

269.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Termostat elektronik inteligjent me lidhje Wi-Fi dhe kontroll nëpërmjet aplikacionit ECtemp Smart. Ky termostat është projektuar për të kontrolluar ngrohjen nën dysheme elektrike, por mund të përdoret gjithashtu për të kontrolluar pajisje të tjera. Ky termostat mund të lidhet me deri në dhjetë pajisje mobile, dhe mund të komunikojë me dy pajisje në të njëjtën kohë. Ka funksionin e ruajtjes së energjisë, mund të rregulloj mbrojtjen nga ngrirja prej 5 ° C deri në 9 ° C. Termostati është vetëm për instalim fiks.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE