Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çelës Noke Keyfob, i zi

Kodi i produktit:
189122
EAN:
867039000162
Fokus:
Sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NO-NAKF
Pesha [g]:
9

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

NokeKey çelës kontrollues i shpejtë i cili mund të hap deri në dhjetë dyer të mençura, që përdoret për hapjen e dyerve pa pasur nevojë të përdoret një telefon apo tablet. Nokekey i mençur mund gjithashtu të hap deri në dhjetë dyer të ndryshme. Çelësi është i pajisur me një tregues LED dhe përkrah teknologjinë Bluetooth 4.0 me ndihmën e së cilës mund të enkriptoj një çelës në distancë prej 1 metër. Kjo pajisje ka bateri të zëvendësueshme 2032 dhe dimensionet e tij janë 32 x 32 x 8 mm si dhe peshon vetëm 9 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
867039000162
Fokus:
Sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NO-NAKF
Pesha [g]:
9
Prodhuesi:
Noke
Protokol:
Sipas dëshirës
Ueb-i i prodhuesit:
Noke.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE