Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Cilindër për derë Danalock me kyqin Danalock V3 - univerzal

Kodi i produktit:
217247
EAN:
5902203196472
Fokus:
Sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DL-275753
Ueb-i i prodhuesit:
Danalock.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
91.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky cilindër për derë Danalock ofron siguri maksimale për shtëpinë tuaj. I përket klasit të 6 të sigurisë sipas DIN EN 1303, më e larta e mundshme! Danlock përshtatet në çdo derë. Duke hequr dhe kombinuar segmente individuale, ju rregulloni gjatësinë e saj për tu përshatur më mirë në derën tuaj. Gjatësia e futjes mund të rregullohet nga brenda derës duke përdorur 4 unaza çeliku. Kjo lejon që cilindri të instalohet edhe në dyer të trasha. Poashtu, Danalock përfshin edhe 3 çelësa kalsikë të cilët nuk mund të kopjohen edhe pa kartë sigurie.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5902203196472
Fokus:
Sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DL-275753
Ueb-i i prodhuesit:
Danalock.com

Bashkangjitja Cilindër për derë Danalock me kyqin Danalock V3 - univerzal edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE