Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Cilindër për derë Danalock me kyqin Danalock V3 - univerzal

Kodi i produktit:
217247
EAN:
5902203196472
Fokus:
Sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DL-275753
Prodhuesi:
Danalock

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky cilindër për derë Danalock ofron siguri maksimale për shtëpinë tuaj. I përket klasit të 6 të sigurisë sipas DIN EN 1303, më e larta e mundshme! Danlock përshtatet në çdo derë. Duke hequr dhe kombinuar segmente individuale, ju rregulloni gjatësinë e saj për tu përshatur më mirë në derën tuaj. Gjatësia e futjes mund të rregullohet nga brenda derës duke përdorur 4 unaza çeliku. Kjo lejon që cilindri të instalohet edhe në dyer të trasha. Poashtu, Danalock përfshin edhe 3 çelësa kalsikë të cilët nuk mund të kopjohen edhe pa kartë sigurie.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5902203196472
Fokus:
Sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DL-275753
Prodhuesi:
Danalock
Ueb-i i prodhuesit:
Danalock.com

Bashkangjitja Cilindër për derë Danalock me kyqin Danalock V3 - univerzal edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE