Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bllokim Dell Kensington ClickSafe për laptop, me kabllo dhe çelës

Kodi i produktit:
219403
EAN:
5028252522519
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
461-10169
Prodhuesi:
Dell

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni të shqetësuar për laptopin apo tabletin tuaj dhe nuk dëshironi t'i lini ato të pambikëqyrura, për shembull në konferenca, DELL Lock me kabllo dhe çelës ClickSafe për të gjitha slotet Dell-Kensington dhe Noble do t'ju ndihmojnë me shqetësimet tuaja. Kjo pajisje siguron një shkallë të lartë të mbrojtjes fizike për laptop dhe tablet, e cila me një klikim, pa çelës, me material premium dhe teknologji anti-vjedhje e bënë mbrojtjen e pajisjes tuaj shumë më të lehtë. E pajtueshme me: Alienware M17x Inspiron 1120 Inspiron 1200 Inspiron 1300 Inspiron 13R (N3010) Inspiron 1501 Inspiron 1520 Inspiron 1521 Inspiron 1525 Inspiron 1526 Inspiron 1720 Inspiron 1721 Inspiron 2200 Inspiron 630m Inspiron 6400 Inspiron 640m Inspiron 9300 Latitude 100L Latitude 110L Latitude 120L Latitude 131L Latitude 2100 Latitude 2110 Latitude 6430u Latitude C400 Latitude C510 Latitude C540 Latitude C610 Latitude C640 Latitude C840 Latitude D400 Latitude D410 Latitude D420 Latitude D430 Latitude D500 Latitude D505 Latitude D510 Latitude D520 Latitude D530 Latitude D531 Latitude D600 Latitude D610 Latitude D620 Latitude D620 ATG Latitude D630 Latitude D630 ATG Latitude D630c Latitude D631 Latitude D800 Latitude D810 Latitude D820 Latitude D830 Latitude E4200 Latitude E4300 Latitude E5400 Latitude E5430 Latitude E5500 Latitude E5530 Latitude E6230 Latitude E6330 Latitude E6400 Latitude E6400 ATG Latitude E6410 Latitude E6410 ATG Latitude E6420 XFR Latitude E6430 Latitude E6430 ATG Latitude E6430s Latitude E6500 Latitude E6510 Latitude E6530 Latitude L400 Latitude LS Latitude ST Latitude X1 Latitude X300 Latitude XT2 Latitude XT3 Precision M2300 Precision M2400 Precision M4300 Precision M4400 Precision M4500 Precision M4700 Precision M50 Precision M60 Precision M6300 Precision M65 Precision M6500 Precision M6700 Precision M70 Precision M90 Precision Workstation 360 DT Precision Workstation 360 MT Precision Workstation 370 DT Precision Workstation 380 Precision Workstation 390 MT Precision Workstation 450 Precision Workstation 470 Precision WorkStation 490 Precision Workstation 650 Precision Workstation 670 Precision Workstation 690 MT Precision Workstation R5400 Precision Workstation T1500 Precision Workstation T3400 Precision Workstation T5500 Precision Workstation T7400 MT Precision Workstation T7500 Studio 15 (1536) Studio 15 (1536) Studio 1555 Studio 1735 Studio 1737 Studio XPS 13 (M1340) Studio XPS 16 (1640) Studio XPS 16 (1644) Studio XPS 16 (1648) XPS M1210 XPS M1330 XPS M1530 XPS M1710 XPS M1730 XPS M2010

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5028252522519
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
461-10169
Prodhuesi:
Dell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE