Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Detekor për vërshime BEDO AJAX LeakProtect, wireless, i bardhë

Kodi i produktit:
257518
EAN:
8595106658108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1118050
Lansuar:
21. 3. 2019
Prodhuesi:
BEDO

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Detekor për vërshime BEDO AJAX LeakProtect Sigurojeni shtëpinë tuaj me detektorin BEDO AJAX dhe fle më mirë dhe më sigurt. BEDO AJAX LeaksProtect është një detektor i dobishëm i përmbytjeve që zbulon ujin e padëshiruar në shtëpinë tuaj. AJAX LeaksProtect do t'ju lajmërojë për përmbytjet e mundshme brenda disa sekondave duke e ndezur një alarm. Nëse përmbytjet pushojnë, alarmi ndalet automatikisht. Këtë detektor mund ta lidhni lehtë me sensorin Hub Ajax të BEDO për komunikim. Si rezultat, gjithmonë do të keni informacionet mbi zhvillimet aktuale të shtëpisë në telefonin tuaj celular. Vetitë kryesore: Detektor përmbytjeje për shtëpinë tuaj Jetëgjatësia e baterisë deri në 5 vjet Distanca e operimit deri në 1500 metra Ajax Hub është e nevojshme për të blerë selinë BEDO për funksionimin e sensorëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595106658108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1118050
Lansuar:
21. 3. 2019
Prodhuesi:
BEDO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE