Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Detektor i karbon monoksidit EVOLVEO Defender D5 (CO)

Kodi i produktit:
252506
EAN:
8594161338611
Fokus:
Detektor dhe senzor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACS DD5
Lansuar:
18. 1. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monoksidi i karbonit është një gaz i pangjyrë që është pa erë dhe pa shije, që prodhohet nga djegia e lëndëve djegëse fosile ose nga pajisje djegëse. Në rastet nëse edhe ngrohni shtëpinë tuaj me një kazan me gaz, përdorni karmën ose skarë, ju do të gjeni siguri me detektorin EVOLVEO Defender D5 për zbulimin e nivelit të monoksidit të karbonit. EVOLVEO Defender D5 punon si një pajisje e pavarur dhe nuk mund të lidhet me EVOLVEO Sonix. Përparësitë e saj kryesore përfshijnë një dizajn modern dhe elegant, ku linjat e pastra nuk shqetësojnë asgjë. Antena është e fshehur brenda trupit të sensorëve. Do të duket absolutisht e përkryer në çdo hapësirë. Shpenzimet operative të ulëta janë të zakonshme dhe është me të vërtetë e lehtë për të instaluar, gjë që ju mund të bëni pa shumë përpjekje. Sensori EVOLVEO vazhdimisht monitoron zonën me saktësi të lartë të matjes. Pajisja është e pajisur me një ekran LCD me ndriçim të kaltër dhe ju paralajmëron për praninë e gazit të rrezikshëm me një alarm 85 dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161338611
Fokus:
Detektor dhe senzor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACS DD5
Lansuar:
18. 1. 2019
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE