Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Detektor i lëvizjes & thyerjes së xhamave - BEDO Ajax CombiProtect, i bardhë

Kodi i produktit:
257513
Besueshmëria:
100 %
EAN:
0856963007132
Fokusi:
Detektorë dhe senzorë, senzor i lëvizjes, senzor i thyerjes së xhamave
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AJAX 7170

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një detektor wireless i lëvizjes dhe për mbrojtjen e dritareve me cilësisë së lartë, i cili siguron shtëpinë tuaj. Ai përmban një senzor PIR që zbulon objekte të ngrohta në dhomë, regjistron lëvizjen e mysafirëve të paftuar deri në 12 metra larg dhe ju njofton përmes aplikacionit. Gjithashtu, ai ka një mikrofon elektronik që regjistron thyerjet e xhamave deri në 9 metra. Nëse keni kafshë shtëpiake, vendosni detektorin në një nivel më të ulët të energjisë, dhe nëse kafshët tuaja nuk kanë më shumë se 20 kg ose 50 cm, ata mund të luajnë në mënyrë paqësore gjatë gjithë ditës. Ju mund ta lidhni lehtë senzorin me BEDO Ajax Hub për komunikim. Si rezultat, ju gjithmonë do të keni të gjitha informacionet mbi zhvillimet aktuale të familjes me ju në celularin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
0856963007132
Fokusi:
Detektorë dhe senzorë, senzor i lëvizjes, senzor i thyerjes së xhamave
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AJAX 7170
Lansuar më:
21. 3. 2019
Prodhuesi:
BEDO
Protokolli:
Jeweller

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE