Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Detektor i monoksidit të karbonit EVOLVEO Salvarix, ACS CO

Kodi i produktit:
277402
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594161339915
Fokus:
Detektorë dhe seznor, senzor i tymit
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACS CO

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594161339915
Fokus:
Detektorë dhe seznor, senzor i tymit
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACS CO
Lansuar:
10. 12. 2019
Prodhuesi:
Evolveo
Protokol:
Sipas dëshirës

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE