Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Detektor me bateri Fibaro CO (monoksid i karbonit), Z-Wave Plus

Kodi i produktit:
237711
EAN:
5902020528838
Fokus:
Detektor dhe senzor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-FGCD-001-ZW5
Lansuar:
9. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

119.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Detektori kompakt ultra i lehtë dhe i fuqishëm - FIBARO, fuqizohet nga bateria CO. Instalimi është shumë i lehtë duke u fiksuar në mur. Posedon një sensor të ndjeshëm, i cili zbulon praninë e gazit helmues të monoksidit të karbonit. Rritja e nivelit të gazit ju informon me sirenë të integruar dhe dritë LED. Përmban 4 funksione themelore: sensor CO, sensor të temperaturës, alarm zanor dhe dritë LED. Poashtu, shërben për kontrollin automatik të ngrohjes. Mund të lidhet me pajisje Android dhe iOS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5902020528838
Fokus:
Detektor dhe senzor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-FGCD-001-ZW5
Lansuar:
9. 6. 2018
Prodhuesi:
Fibaro
Protokol:
Z-Wave
Ueb-i i prodhuesit:
Fibaro.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE