Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Detektor vibrimesh dhe animi EVOLVEO Salvarix,

Kodi i produktit:
277394
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594161339939
Fokus:
Detektor i dridhjeve
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACS GS2

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594161339939
Fokus:
Detektor i dridhjeve
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACS GS2
Lansuar:
6. 12. 2019
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE