Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dry SMART Danalock V3, Bluetooth & Apple Homekit

Kodi i produktit:
235235
EAN:
5712560000561
Fokus:
Siguri, kyçje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DL-324928
Lansuar:
20. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

187.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Danalock V3 Smart Lock është një version i ri i SmartLock. Ai ka nivelin më të lartë të sigurisë AES 256 dhe është i pajtueshëm me Bluetooth Smart dhe Apple Homekit. Avantazhi i madh është mundësia për të instaluar atë në të gjitha dyert. Cilindri nuk është i përfshirë. Gjatësia e cilindrit është plotësisht e rregullueshme, kështu që bllokimi është shumë më i sigurt dhe për më tepër i lehtë për t'u instaluar. Krijo një dry të përkohshëm ose qasje dhe thjesht dërgoni me SMS ose Email. Njerëzve të caktuar u jepet askes menjëherë në shtëpinë tuaj. Dimensionet e tij janë 65 mm x lartësia 60 mm dhe peshon 200 g. Ai furnizohet nga 4 bateri të zëvendësueshme CR123 3 V / 1.35 A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5712560000561
Fokus:
Siguri, kyçje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DL-324928
Lansuar:
20. 4. 2018
Prodhuesi:
Danalock
Protokol:
Apple HomeKit
Ueb-i i prodhuesit:
Danalock.com

Bashkangjitja Dry SMART Danalock V3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE