Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kablo sigurie HP Keyed Lock 10mm

Kodi i produktit:
217311
EAN:
8898944675468
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
T1A62AA
Prodhuesi:
HP

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo HP Dual Head Keyed T1A62AA mbron të gjithë laptopët me anë të një profili shumë të hollë me një çelës standard për të siguruar kyçin. 1.83m tela çeliku të galvanizuar me tela të veshura me vinyl, mbyllet me çelës, koka e kabllos mund të rrotullohet 360 ° në pozicionin e kërkuar. Pesha e këtij produkti është 0.12 kg, gjatësia 183 cm dhe diametri 4.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8898944675468
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
T1A62AA
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE