Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kokë për radiator Fibaro dhe sesor i temperaturës për Apple HomeKit

Kodi i produktit:
237718
EAN:
5902701701093
Fokus:
Ngrohje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FGBHT-PACK
Lansuar:
9. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

118.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fibaro Radiator Heat Kit dhe sensor për temperaturë janë perfekte në çdo detaj me teknologji dhe dizajn modern. Këto paisje mund të ndryshojnë zgjidhjen e ngrohjes në shtëpinë tuaj. Siguroni rehati maksimale në çdo dhomë individualisht për gjumë të qetë ose vaske të këndshme, falë temeraturës me orar dhe ventilimit ekonomik. Kjo teknologji sjellë kursime deri në 42%, poashtu ka një sërë veçorish dhe i gjithë kontrolli bëhet përmes aplikacionit celular. Është në pajtueshmëri me pajisjet Apple.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5902701701093
Fokus:
Ngrohje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FGBHT-PACK
Lansuar:
9. 6. 2018
Prodhuesi:
Fibaro
Protokol:
Apple HomeKit
Ueb-i i prodhuesit:
Fibaro.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE