Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kyç pa cilindër Danalock V3 smart - Bluetooth & HomeKit

Kodi i produktit:
273968
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5712560000776
Fokus:
Pajisje sigurie, kyç
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
DL-01032050

Si të porosisim në Gjirafa50?

227.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Siguroni shtëpinë tuaj. Danalock Smart V3 është një version i ri i Danalock Smart. Ai ka nivelin më të lartë të sigurisë në klasën e tij dhe siguria e tij konfirmohet nga çmime dhe vërtetime të shumta. Është i thjeshtë të instalohet në të gjitha llojet e dyerve të zakonshme dhe mund të harroni shqetësimin për çelësat dhe sigurinë tek Danalock V3. Me kyçin inteligjent nuk keni më nevojë të zgjidhni çelësat. Lidheni atë me çdo celular dhe zhbllokoni me një prekje në aplikacion. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të prekni ekranin e celularit, Apple Watch ose të udhëzoni ndihmësin e zërit Siri që të hap derën. Vendosni me lehtësi çelësat personalë për personat e autorizuar dhe ju gjithashtu mund të lejoni qasje të përkohshme në apartament nga persona të tjerë duke ndarë aksesin në HomeKit. Gjithçka është e thjeshtë për t'u kontrolluar përmes Internetit nga e gjithë bota. Nga jashtë, natyrisht, kyçi funksionon gjithashtu si një kyç standard me një cilindër dhe mund ta zhbllokoni në çdo kohë me një çelës klasik (cilindri përfshihet në disa variante, ose është e nevojshme ta blini atë). Nga brenda, kthejeni dorezën në drejtimin e dëshiruar për të hapur ose mbyllur derën. Furnizimi me energji elektrike mundësohet nga 4x bateri CR123A (të përfshira) me jetëgjatësi prej përafërsisht. 9000 ciklesh. Kyçi është bërë nga alumini i anodizuar dhe plastika ABS, dimensionet e tij janë 59 x 59 x 68 mm dhe pesha 195 g përfshirë bateritë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5712560000776
Fokus:
Pajisje sigurie, kyç
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
DL-01032050
Lansuar më:
25. 10. 2019
Prodhuesi:
Danalock
Protokol:
Sipas dëshirës
Ueb-i i prodhuesit:
Danalock.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE