Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kyç smart Danalock V3 pa cilindër, Bluetooth

Kodi i produktit:
273965
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5712560000516
Fokus:
Siguri, mbyllje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
DL-01032000

Si të porosisim në Gjirafa50?

179.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5712560000516
Fokus:
Siguri, mbyllje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
DL-01032000
Lansuar më:
25. 10. 2019
Prodhuesi:
Danalock
Protokoll:
Sipas dëshirës
Ueb-i i prodhuesit:
Danalock.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE