Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës për adapter BEDO AJAX Socket, i bardhë

Kodi i produktit:
277980
Besueshmëria:
100 %
EAN:
0856963007910
Energjia maksimale A:
11mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AJAX 13305

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
0856963007910
Energjia maksimale A:
11mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AJAX 13305
Lansuar:
19. 12. 2019
Maximální výkon KW:
2.5
Përmasat H x W mm:
65,5 x 45 x 45
Pesha g:
58
Prodhuesi:
AJAX
Protokol:
Sipas dëshirës

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE