Pajisje sigurieBEDO AJAX, të bardha

Kodi i produktit:
257487
EAN:
8595106658795
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1111647
Lansuar:
21. 3. 2019
Prodhuesi:
BEDO

Si të porosisim në Gjirafa50?

598.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595106658795
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1111647
Lansuar:
21. 3. 2019
Prodhuesi:
BEDO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE