Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Pajisje sigurieBEDO AJAX, të bardha

Kodi i produktit:
257487
EAN:
8595106658795
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1111647
Lansuar:
21. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

598.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sigurojeni shtëpinë tuaj, vendoseni në duart e BEDO Ajax, i cili monitoron dhe kontrollon pajisjet e rrjetit dhe mbledh të dhëna duke përdorur protokollin e zgjuar të tij. Hub-i analizon kërcënimet, filtron alarmet e rreme dhe paralajmëron për çdo rrezik të vërtetë. Mbrojtja shtesë e AJAX një tipar të pamposhtur të sigurisë në shtëpinë tuaj. BEDO AJAX MotionProtect Wireless Detector siguron që shtëpia juaj të jetë e mbrojtur. Sensori i integruar PIR ka tre nivele të rregullimit të ndjeshmërisë dhe zbulon lëvizjen deri në 12 metra. Sensori mund të vërejë lëvizjet e kafshëve ose objekteve të lëvizshme, duke ulur ndjeshëm rrezikun e alarmeve të rreme. Me BEDO AJAX SpaceControl, ju nuk duhet të shqetësoheni për të harruar a e fikur alarmin. Ky mjet elegant përdoret për të aktivizuar ose çaktivizuar në distancë të gjithë sistemin e sigurisë. Ai gjithashtu përfshin një buton SOS për të shkaktuar një alarm të menjëhershëm. Çelësat gjithashtu kanë një funksion aktivizimi të pjesshëm që ju lejon të aktivizoni vetëm disa nga alarmet tuaja në shtëpi. BEDO AJAX FireProtect është një detektor i zgjuar i tymit që nuk shkakton alarm të rremë për shkak të sensorit të temperaturës. Kështu që mund të mbështeteni tek ai 100%. Është i lehtë për të vepruar, i lehtë për t'u instaluar, i mbrojtur mirë dhe do t'ju habisë me jetëgjatësi të baterisë. Përveç kësaj, aplikacioni BEDO Ajax mund të përdoret për të kontrolluar tërë sistemin. Ju mund të kontrolloni të gjithë sistemin, të vendosni sensorë individualë, të shtoni përdorues shtesë dhe të redaktoni njoftimet e aplikacionit në aplikacion. Poashtu, ju mund të kombinoni Ajax me pajisjet ekzistuese të sigurisë, duke e bërë atë një sistem vërtet të sigurt dhe fleksibël për çdo shtëpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595106658795
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1111647
Lansuar:
21. 3. 2019

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE