Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sensor wireless iGET SECURITY DP4 - për dyer dhe dritare

Kodi i produktit:
274611
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594177651377
Fokus:
Detektory a senzory, Magnetické senzory
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
75020429

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sensori është krijuar për instalim të brendshëm. Me blerjen e këtij aksesori të sigurisë do të merrni një zgjatje efektive të grupit themelor të alarmit, i cili do t'ju ndihmojë të mbroni shumë efektivisht shtëpinë tuaj kundër ndërhyrjeve të huaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594177651377
Fokus:
Detektory a senzory, Magnetické senzory
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
75020429
Lansuar:
5. 11. 2019
Prodhuesi:
IGET

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE