Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Senzor me bateri Fibaro për dyer dhe dritare, Z-Wave Plus, kaftë

Kodi i produktit:
237709
EAN:
5902701700409
Fokus:
Detektor dhe senzor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-FGDW-002-7
Lansuar:
9. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fibaro Battery 2 është sensor që detekton hapjen e dritareve dhe dyerve. Është kopatibil me kontrollues Z-Wave ose Z-Wave +. Ai mbështet mënyrën e sigurimit të rrjetit Z-Wave me enkriptim AES-128. Hapja e dritares / derës zbulohet nga sensori i largët dhe magnet. Poashtu ka fuqi të madhe të baterisë, mundëson matjen e temperaturës dhe zbulon lëvizjen. Instalim i sensorit është shumë i thjeshtë, dhe shfaq në mënyrë vizuale statusin e pajisjes. Poashtu mund të lidhet me Apple HomeKit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5902701700409
Fokus:
Detektor dhe senzor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-FGDW-002-7
Lansuar:
9. 6. 2018
Prodhuesi:
Fibaro
Protokol:
Z-Wave
Ueb-i i prodhuesit:
Fibaro.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE