Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Senzor me bateri Fibaro për dyer dhe dritare, Z-Wave Plus, argjendtë

Kodi i produktit:
237703
EAN:
5902701700355
Fokus:
Detektor dhe senzor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-FGDW-002-2
Lansuar:
9. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fibaro Battery 2 është sensor që detekton hapjen e dritareve dhe dyerve. Është i përshtatur me kontrollues Z-Wave ose Z-Wave +. Ai mbështet mënyrën e sigurimit të rrjetit Z-Wave me enkriptim AES-128. Hapja e dritares / derës zbulohet nga sensori i largët dhe magnet. Poashtu ka fuqi të madhe të baterisë, mundëson matjen e temperaturës dhe zbulon lëvizjen. Instalim i sensorit është shumë i thjeshtë, dhe shfaq në mënyrë vizuale statusin e pajisjes. Poashtu mund të lidhet me Apple HomeKit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5902701700355
Fokus:
Detektor dhe senzor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-FGDW-002-2
Lansuar:
9. 6. 2018
Prodhuesi:
Fibaro
Protokol:
Z-Wave
Ueb-i i prodhuesit:
Fibaro.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE