Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem sigurie EVOLVEO ALM303 me lexues RFID, WIFI & GSM

Kodi i produktit:
277409
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8595683200073
Fokus:
Sete të sigurisë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ALM303

Si të porosisim në Gjirafa50?

183.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky sistem sigurie është i përshtatshëm për ndërtesa si zyre, dyqane, garazhe, shtëpi, etj. Mbështet WiFi, GSM, CID dhe RFID. Përputhet me Android dhe iOS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8595683200073
Fokus:
Sete të sigurisë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ALM303
Lansuar:
10. 12. 2019
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE