Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prizë UMAX U-Smart Wifi Plug Duo

Kodi i produktit:
274600
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8595142717562
Energjia maksimale A:
16
Energjia maksimale [KW]:
3.6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo prizë e dyfishtë smart mundëson ngarkesën maskimale 16A apo 3.6KW. Mbështet protokollin Alexa dhe Google Assistant. Ka përmasa 100 x 50 x 85 mm dhe peshon 140 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8595142717562
Energjia maksimale A:
16
Energjia maksimale [KW]:
3.6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
UB902
Lansuar:
6. 11. 2019
Përmasat H x W mm:
100 x 50 x 85
Pesha g:
140
Prodhuesi:
Umax
Protokol:
Amazon Alexa, Google assistant
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE