Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Priza të kontrollueshme Emos, të bardha + telekomandë

Kodi i produktit:
261962
EAN:
8592920076217
Fokusi:
Priza/Ndërprerës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
P0070
Lansuar më:
4. 6. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo paketë përmban 3 priza dhe një telekomandë. Deri në 4 priza mund të lidhen me telekomandën. Priza ka një ngarkesë maksimale prej 1000 W. Gama e kontrollorit është deri në 25 m në hapësirë të lirë. Telekomanda mundësohet nga bateria 1x CR2032 3V, e cila është e përfshirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592920076217
Fokusi:
Priza/Ndërprerës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
P0070
Lansuar më:
4. 6. 2019
Prodhuesi:
Emos
Protokoll:
Sipas dëshirës

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE