Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prizë e mençur BeeWi Wattmeter me kontroll nga largësia

Kodi i produktit:
228467
Fokus:
Priza
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BP1WC-EURAW11
Prodhuesi:
BeeWi
Protokol:
Sipas dëshirës

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një prizë e veçantë e mençur që ju lejon të kontrolloni pajisjet në shtëpinë tuaj në distancë, si p.sh. ngrohjen, ndriçimin ose ventilatorët. Është në përputhje me celularët e mençur Android, iOS dhe Windows si dhe mund të lidhet përmes Bluetooth Smart 4.0 LE me një distancë prej rreth 50 metrash. Poashtu, priza BeeWi Wattmeter posedon kontrollin manual dhe kohën e paracaktuar dhe ofron mundësinë për të ndjekur historinë e konsumit. Ka çelësin ON / OFF (manualisht ose nëpërmjet aplikimit), dhe programimim ON / OFF (modaliteti ekologjik). Përmasat e saj janë 54.7 x 54.7 x 71.5 mm. Pesha e saj është 85 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Fokus:
Priza
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BP1WC-EURAW11
Prodhuesi:
BeeWi
Protokol:
Sipas dëshirës

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE