Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prizë e mençur Revogi

Kodi i produktit:
203785
EAN:
6922572500013
Fokus:
Priza
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RE00003
Lansuar:
9 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Priza e mençur Revogi matë energjinë e shpenzuar dhe kursen në maksimum energjinë elektrike. Falë kësaj, ju mund t'i zvogëlon faturat tuaja të energjisë elektrike. Ju mund të kontrolloni këtë prizë edhe nga largësia, pasi që mund të lidhet me pajisjet e mençura përmes sistemit Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6922572500013
Fokus:
Priza
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RE00003
Lansuar:
9 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
Revogi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE