Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prizë Smart TP-LINK WiFi

Kodi i produktit:
191000
EAN:
6935364094270
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
HS110

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
62.50 
Ju kurseni : 31.00   (50%)
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
50% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një prizë e cila përshtatet lehtë dhe ju mundëson t'i kontrolloni më lehtë pajisjet tuaja elektronike që i keni në shtëpi. Mund të përdoret duke klikuar në telefonin tuaj të mençur.

Sorry, the picture description is missing.

Produkti mund të përdoret për të kontrolluar a janë pajiset e ndezura apo të fikura. Në rast se keni harruar ndonjë pajise të ndezur, atëherë kjo prizë e bën fikjen e tij. Pajisja mundëson monitorim javor dhe mujor në lidhje me shpenzimin e energjisë. Kjo pajisje funksionon në sistemet iOS dhe Android.

Sorry, the picture description is missing.

Ka dizajn modern dhe tërheqës me dimensione prej 100.3 x 66.3 x 77 mm. Produkti peshon 131.8 gram.

Vlerësimet

Shume i mire. Produkti po punon super. E ka mundesin me lidh me Alexa te amazon edhe Google Home. I kam ble per me menaxhu nxemjen ne zyre.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364094270
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
HS110
Prodhuesi:
TP-LINK
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE