Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Prizë Smart TP-LINK WiFi

Kodi i produktit:
191000
EAN:
6935364094270
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
HS110

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
62.50 
Ju kurseni : 24.00   (38%)
38.50 € * Përfshirë TVSH-në
38% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një prizë e cila përshtatet lehtë dhe ju mundëson t'i kontrolloni më lehtë pajisjet tuaja elektronike që i keni në shtëpi. Mund të përdoret duke klikuar në telefonin tuaj të mençur.

Sorry, the picture description is missing.

Produkti mund të përdoret për të kontrolluar a janë pajiset e ndezura apo të fikura. Në rast se keni harruar ndonjë pajise të ndezur, atëherë kjo prizë e bën fikjen e tij. Pajisja mundëson monitorim javor dhe mujor në lidhje me shpenzimin e energjisë. Kjo pajisje funksionon në sistemet iOS dhe Android.

Sorry, the picture description is missing.

Ka dizajn modern dhe tërheqës me dimensione prej 100.3 x 66.3 x 77 mm. Produkti peshon 131.8 gram.

Vlerësimet

Shume i mire. Produkti po punon super. E ka mundesin me lidh me Alexa te amazon edhe Google Home. I kam ble per me menaxhu nxemjen ne zyre.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364094270
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
HS110
Prodhuesi:
TP-LINK
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE