Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prizë Smart TP-LINK WiFi

Kodi i produktit:
190998
EAN:
6935364081362
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
HS100

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
52.50 
Ju kurseni : 25.00   (48%)
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
48% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Priza Smart përshtatet lehtë dhe mundëson kontrollim të lehtë të pajisjeve tuaja elektronike, të cilat i keni në shtëpi. Për përdorim mjafton vetëm klikimi në telefonin tuaj. Pajisja mund të përdoret për të kontrolluar a janë pajiset elektronike të ndezura apo të fikura. Në rast se keni harruar ndonjë pajise të ndezur, atëherë ky produkt e fik. Kjo pajisje ka dizajn modern dhe tërheqës me dimensione prej 100.3 x 66.3 x 77 mm. Pesha e këtij produkti është 131.8 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364081362
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
HS100
Lansuar:
24 Maj 2016
Prodhuesi:
TP-LINK
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE