Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Qafore me GPS Tractive, për maca

Kodi i produktit:
253652
Besueshmëria:
96 %
EAN:
9120056450480
Fokus:
Për kafshë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TRACAT1

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
96 %
EAN:
9120056450480
Fokus:
Për kafshë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TRACAT1
Lansuar:
2. 2. 2019
Prodhuesi:
Tractive

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE