Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set i senzorëve Xiaomi Smart

Kodi i produktit:
261483
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

122.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitoroni shtëpinë tuaj nga distanca me setin e sensorëve Xiaomi Smart. Instalimi është me të vërtetë i thjeshtë dhe me aplikacionin e mençur mobil Mi Home ju do të merrni menjëherë njoftime për hapjen e një dritareje apo dere ose lëvizje në dhoma. Thelbi i sistemit është Xiaomi Gateway, e cila monitoron të gjithë sensorët dhe komunikon me ju duke përdorur Mi Home. Përfshinë portë me dritë të integruar dhe altoparlant, 1 x switch me telekomandë, 2 x sensorë dritare / dyer , 2 x sensorë lëvizjeje. Komunikon me Zigbee dhe WiFi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE