Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shirit magnetik Xiaomi Mi për Robot Vacuum Barrier

Kodi i produktit:
254323
EAN:
6934177705182
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
19538
Lansuar:
13. 2. 2019
Prodhuesi:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shirit magnetik për makinë thithëse Robot Vacum, i cili ka përmasa 25mm x 2mm x 2m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6934177705182
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
19538
Lansuar:
13. 2. 2019
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE