Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Senzor Sencor SWS TH3000 për SWS 3000

Kodi i produktit:
245387
EAN:
8590669252084
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
59
I përdorshëm me:
Sencor SWS 3000
I përdorshëm me markat:
Sencor

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor SWS TH3000 është senzor për matjen e motit e cila mund të lidhet me pajisjen SWS 3000. Aksesori mund të funksionoj nëpërmjet valëve wireless deri në 50 metra largësi, është rezistente ndaj temperaturave ekstreme ( nga -20 ° C deri në 60 ° C), ka madhësi prej 59 x 96 x 27 mm si dhe merr rrymë nga 3x bateri të madhësisë AAA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669252084
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
59
I përdorshëm me:
Sencor SWS 3000
I përdorshëm me markat:
Sencor
Kodi i prodhuesit:
8590669252084
Lansuar:
19. 9. 2018
Lartësia [mm]:
96
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sencor
Trashësia [mm]:
27

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE