Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Senzor Sencor SWS TH4250 për SWS 4250

Kodi i produktit:
245388
EAN:
8590669252183
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
38
I përdorshëm me:
Sencor SWS 4250
I përdorshëm me markat:
Sencor

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor SWS TH4250 është senzor për matjen e motit e cila mund të lidhet me pajisjen SWS 4250. Aksesori mund të funksionoj nëpërmjet valëve wireless deri në 30 metra largësi, është rezistente ndaj temperaturave ekstreme ( nga -20 ° C deri në 60 ° C), ka madhësi prej 38 x 108 x 24 mm si dhe merr rrymë nga 2x bateri të madhësisë AA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669252183
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
38
I përdorshëm me:
Sencor SWS 4250
I përdorshëm me markat:
Sencor
Kodi i prodhuesit:
8590669252183
Lansuar:
19. 9. 2018
Lartësia [mm]:
108
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
40
Prodhuesi:
Sencor
Trashësia [mm]:
24

Bashkangjitja Senzor Sencor SWS TH4250 për SWS 4250 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE