Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Stacion i motit Sencor SWS 4250

Kodi i produktit:
245383
EAN:
8590669252169
Energji:
Bateri, furnizues për energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
173
Kodi i prodhuesit:
SWS 4250

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me Sencor SWS 4250 ju do të dini se si është koha jashtë në çdo moment. Me ekranin me ngjyra aksesori do ju ofroj imazhe të bukura të motit dhe t'ju shfaq të gjitha informatat e nevojshme 24 orë në kohë reale. Aksesori është i ndërtuar me madhësi prej 12.5 x 17.3 x 2,2 cm, mund të shfrytëzohet edhe ni alarm, komunikon me senzorin wireless në distancë dier në 30 metra dhe ka 238 g peshë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669252169
Energji:
Bateri, furnizues për energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
173
Kodi i prodhuesit:
SWS 4250
Lansuar:
19. 9. 2018
Lartësia [mm]:
125
Orë me alarm:
Orë me radio:
Pesha [g]:
238
Prodhuesi:
Sencor
Shtrirja e temperaturave të brendshme [˚C]:
0/+50
Shtrirja e temperaturave të jashtme [˚C]:
-20/+60
Trashësia [mm]:
22

Bashkangjitja Stacion i motit Sencor SWS 4250 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE