Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë digjitale Sencor SWS 1500 BU

Kodi i produktit:
221463
Ngjyra:
Kaltër
Përmasat [mm]:
93 x 94 x 38

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një orë dixhitale e kualitetit të lartë e cila vjen me një mori mundësish përdorimi. Ky produkt mund të tregoj orën, temperaturën, lagështinë e ajrit dhe po ashtu mund të përdoret për alarm dhe si termometer. Vjen me një peshë mëse të vogël prej vetëm 101 g dhe po ashtu ka ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Detajet teknike

Ngjyra:
Kaltër
Përmasat [mm]:
93 x 94 x 38

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE