Orë digjitale Sencor SWS 1500 BU

Kodi i produktit:
221463
Ngjyra:
Kaltër
Përmasat [mm]:
93 x 94 x 38

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Detajet teknike

Ngjyra:
Kaltër
Përmasat [mm]:
93 x 94 x 38

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE