Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë me termometër Sencor SWS 1500 B

Kodi i produktit:
221462
EAN:
5646465465465465465
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [mm]:
93 x 94 x 38

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gjurmoni temperaturën e brendshme të dhomës, lagështinë, datën apo kohën me këtë termometër cili ka përbrenda të ndërtuar termometër dhe alarm. Pajisja ka ekran LCD me dritë të kaltër ashtu që edhe në kushte të errësirës së plotë, ju do të jeni në gjendje ta dini se sa është ora, apo sa është temperatura (në celcius dhe faradej) dhe lagështia e dhomës (20%-90%). Për më tepër ju mund të shikoni poashtu edhe datën apo të përdorni funksionin e alarmit. Ka bateri 1xAA, dimensione 93 x 94 x 38 mm, peshë 101g dhe ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
5646465465465465465
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [mm]:
93 x 94 x 38

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE