Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë me termometër Sencor SWS 1500 B

Kodi i produktit:
221462
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [mm]:
93 x 94 x 38

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gjurmoni temperaturën e brendshme të dhomës, lagështinë, datën apo kohën me këtë termometër cili ka përbrenda të ndërtuar termometër dhe alarm. Pajisja ka ekran LCD me dritë të kaltër ashtu që edhe në kushte të errësirës së plotë, ju do të jeni në gjendje ta dini se sa është ora, apo sa është temperatura (në celcius dhe faradej) dhe lagështia e dhomës (20%-90%). Për më tepër ju mund të shikoni poashtu edhe datën apo të përdorni funksionin e alarmit. Ka bateri 1xAA, dimensione 93 x 94 x 38 mm, peshë 101g dhe ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Detajet teknike

Ngjyra:
Zezë
Përmasat [mm]:
93 x 94 x 38

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE