Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sensor temperature Maxim Dallas

Kodi i produktit:
180630
Fokus:
Ngrohje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
YAT-TS-D01
Lansuar:
11 Dhjetor 2015
Prodhuesi:
Fibaro

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Secila pjesë e 1 Wire interface ka identifikues unikë me tension nga 3 deri në 5V. Ky sensor kryen matjen e temperaturës prej -55 grad celcius deri +125 grad celcius. Falë teknologjisë Z-Wave, ju mund të instaloni senzorin e temperaturës dhe mund të komunikoni me wireless kurse të dhënat i dërgoni në njësinë qëndrore.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Fokus:
Ngrohje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
YAT-TS-D01
Lansuar:
11 Dhjetor 2015
Prodhuesi:
Fibaro
Protokol:
Z-Wave
Ueb-i i prodhuesit:
Fibaro.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE