Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Senzor temperature Honeywell Sada Evohome TV + ndërprerës BDR9

Kodi i produktit:
192926
EAN:
5025121382274
Fokus:
Detektor dhe senzor, siguri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HY00033
Lansuar:
17 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

238.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky set i senzorit pa kabllo për temperaturë Honeywell Sada Evohome TV bashkë me ndërprerësin BDR9, është një kombinim i përsosur për matjen e temperaturës. EvoHome Touch është një sistem i senzorëve pa kabllo që lejon kontrollimin e lehtë të temperaturës. Avantazh i këtij seti të senzorëve është lehtësia për tu instaluar dhe për tu përdorur. Shtrirja e komunikimit është deri në 30 m distancë në 868 MHz. Kërkon furnizim të energjisë me tension prej 230 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025121382274
Fokus:
Detektor dhe senzor, siguri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HY00033
Lansuar:
17 Qershor 2016
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE