Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Termostat Honeywell Evohome HR92EE

Kodi i produktit:
192379
EAN:
5025121383936
Fokus:
Ngrohje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
54
Kodi i prodhuesit:
HR92EE

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell Evohome HR92EE është një kokë pa kabllo për radiatorë që përdoret për të matur temperaturën e shtëpisë suaj ose edhe zyrës. Thjesht vendoseni këtë pjesë në radiator dhe përshtateni atë. Termostati Honeywell Evohome HR92EE ju mundëson që të ndërroni në mënyrë manuale temperaturën në çdo kohë. Përpos që është shumë e lehtë për tu instaluar, kjo pajisje është gjithashtu shumë e lehtë për tu përdorur. Punon me dy bateri AA, ka dimensione 60 x 54 x 96 mm dhe peshon 185 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025121383936
Fokus:
Ngrohje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
54
Kodi i prodhuesit:
HR92EE
Lansuar:
10 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
60
Prodhuesi:
Honeywell
Trashësia [mm]:
96

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE